Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde i vy můžete mít umístěnou svojí recenzi!

Stačí ji napsat do níže uvedené tabulky:

 

                


RECENZE

Kaktusy 1.0

vypracovala: Jana Růžičková

 

V tomto programu se autorskému týmu zdařilo vytvořit přehledný program o pěstování kaktusů. Najdete zde prakticky vše, základní terminologií počínaje a kvízi, ve kterých si můžete ověřit právě nabyté znalosti. Právě u kvízů bych doporučila dopracovat vyhodnocování tak, aby si každý zájemce ověřil počet správných odpovědí. Autoři zde zúročili své znalosti, které mají s pěstováním kaktusů. Samozřejmostí je práce nejen s tištěnou, ale také elektronickou literaturou.

Jako třešničku na dortu vložil autorský tým bonusy, kde si každý může ověřit, jak není jednoduché poskládat puzzle. Samozřejmě, že úsilí, které je nutno pěstování kaktusů věnovat, je podstatně vyšší.

Je škoda, že autorský tým nevěnoval vyšší pozornost gramatice, jelikož se v textu objevuje velké množství chyb. Doporučuji si příště přizvat odborného konzultanta v této oblasti.

Jelikož takto zpracovaných stránek není mnoho, přeji autorům mnoho elánu a dalších nápadů, ať již při aktualizaci současných stránek nebo při sestavování nových prezentací.